Lawendowy Kot - inspiracje do robótek ręcznych
 
   Ulubione     Zaloguj
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AlliArt

 
 
 
AlliArt - biżuteria i produkty artysty   Witam
Już od najmłodszych lat dziergałam i szyłam podobnie jak moja mama. Na początku były to ubranka dla lalek, z czasem robótki ręczne stały się moją pasją i zaczęłam wykonywać rzeczy nie tylko dla siebie ale również dla mojej siostry.
Obecnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, które choć są małe mają już pełne szafy sweterków, czapeczek, bucików, kocyków i mnóstwa innych rzeczy.
Wieczorem gdy już moje kochane pociechy śpią i mam chwile tylko dla siebie zajmuję się rękodziełem. Są to najczęściej pomysły, które niespodziewanie zrodziły się w mojej głowie albo też w danej chwili jest taka potrzeba. Czasami również wykonuje torebki z filcu i nie tylko.
Uważam :) , że całkiem nieźle idzie mi również projektowanie i wykonywanie biżuterii. Najczęściej tworze na swój własny użytek. Mam natomiast głowę pełną co raz to nowych projektów, których nawet po wykonaniu nie zdążę wykorzystać. Dlatego chciałabym podzielić się stworzonymi z pasją rzeczami z innymi, który docenią kunszt wykonania.
 
Strona autora: alliart79.blogspot.com
 
Kontakt z: AlliArt
 
 
 
Przedmioty dodane przez użytkownika
 
Niebieska elegancja
 
Niebieska elegancja
 
Niebieski sweterek
 
Niebieski sweterek
 
Fioletowy czar
 
Fioletowy czar
 
Niebieska Księżniczka
 
Niebieska Księżniczka
 
Kot
 
 
Pomoc      Polityka prywatności      Polityka cookies      Regulamin      Kontakt      Reklama      Inne nasze serwisy      Cechy Reklama w internecie - Internet Age