Lawendowy Kot - inspiracje do robótek ręcznych
 
   Ulubione     Zaloguj
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Regulamin korzystania z serwisu LawendowyKot.pl
 
 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu LawendowyKot.pl oraz prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu.
 2. Celem serwisu LawendowyKot.pl jest umożliwienie przeglądania i zamieszczania własnoręcznie wykonywanych projektów.
 3. Zamieszczenie materiałów na stronie LawendowyKot.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Użytkownik publikuje na stronach LawendowyKot.pl wszelkie treści, komentarze, zdjęcia, opinie, inne materiały oraz odnośniki wyłącznie na własną odpowiedzialność. Twórcy serwisu LawendowyKot.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników informacje i materiały.
 4. Niedopuszczalne jest podejmowanie na stronach LawendowyKot.pl działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady Netykiety, w tym w szczególności niedopuszczalne jest:
  1. umieszczanie przez użytkowników na stronach LawendowyKot.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe, obrażające uczucia osób trzecich i naruszających zasady Netykiety, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie treści,
  2. umieszczanie przez użytkowników na stronach LawendowyKot.pl materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie materiały,
  3. kopiowanie materiałów zamieszczanych przez inne osoby korzystające z serwisu, jak również zamieszczanie w serwisie materiałów nie będących własnością osób z niego korzystających.
 5. Twórcy serwisu LawendowyKot.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, a także w uzasadnionych przypadkach usunięcia użytkownika z serwisu, w szczególności w przypadku naruszania zapisów pkt. 4 niniejszego regulaminu.
 6. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, należy się w nim zarejestrować.
 7. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna i bezpłatna.
 8. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail oraz hasło.
 9. Prywatny adres e-mail oraz hasło użytkownika (podane w formularzu dodawania wpisu) są informacjami niejawnymi i nie będą widoczne dla innych osób korzystających z serwisu. Publiczny adres e-mail (podany w formularzu dodawania wpisu) jest adresem ogólnodostępnym, widocznym dla wszystkich osób korzystających z serwisu.
 10. Rejestrując się w serwisie, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i wyraża zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz informacji dotyczących serwisu, w tym między innymi informacji o nowych ogłoszeniach, wpisach i komentarzach. Użytkownik ma możliwość usunięcia swoich danych z bazy. Aby tego dokonać należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w stopce strony.
 11. Twórcy serwisu LawendowyKot.pl dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzielenia pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Twórcy serwisu LawendowyKot.pl nie ponoszą odpowiedzialności za bezawaryjność serwerów portalu i ich dostępności przez całą dobę, nie gwarantują także możliwości połączenia i zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania stron serwisu LawendowyKot.pl ze względów technicznych.
 12. Twórcy serwisu LawendowyKot.pl zastrzegają sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 13. Kopiowanie całości lub części materiałów opublikowanych w serwisie LawendowyKot.pl bez zgody właścicieli jest zabronione.
 14. Niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie natychmiastowym usunięciem wpisu oraz zablokowaniem możliwości dodawania wpisów przez danego użytkownika, a w uzasadnionych przypadkach usunięciem użytkownika z serwisu.
 15. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 26 listopada 2012 roku.
Kot
 
 
Pomoc      Polityka prywatności      Polityka cookies      Regulamin      Kontakt      Reklama      Inne nasze serwisy      Cechy Reklama w internecie - Internet Age