Drewniana kartka na roczek

Kartka na roczek

Pierwsze urodziny to wyjątkowy moment. Choć może bardziej na ten dzień czekają sami rodzice i dziadkowie, to bez wątpienia jest to ważna chwila, którą każdy chciałby podkreślić najpiękniej jak potrafi. Świetnym sposobem na zatrzymanie tych bezcennych momentów może być właśnie kartka na roczek. To na takiej karcie możemy zapisać dziecku ważne słowa, piękne życzenia, przekazać maksymę, by po latach mogło powrócić do nich, nie tylko z sentymentem, ale i po cenne wskazówki. Warto więc już wtedy zastanowić się, jaką myśl chcielibyśmy przekazać maluchowi.

Jaką kartkę na roczek możemy podarować maluchowi?

Wybór kartek na roczek jest aktualnie olbrzymi, zarówno drukowanych dużym nakładem, jak i kartek ręcznie robionych. Różnorodność materiałów plastycznych i upowszechnianie rozmaitych technik, w tym mający się dobrze trend DIY, czyli zrób to sam, sprawiają że wariantów jest naprawdę niezliczona ilość, a co więcej, kartki są tak piękne, różne i oryginalne, iż wybór może nie być łatwy. Na co więc się zdecydować? Pierwsza rzecz, komu chcemy podarować kartkę na roczek, chłopczykowi czy dziewczynce? To pozwoli wyselekcjonować odpowiednie kolory i motywy takiej kartki, choć tak naprawdę jest sporo świetnych projektów, które nadają się zarówno dla płci pięknej jak i silnej. Gdy dziecko ma roczek i jeszcze nie znamy jego preferencji, to warto pomyśleć o rodzicach dziecka, co lubią. Dobór kartki, uwzględniający ich gusta, może sprawić ogromną przyjemność wszystkim! Na koniec pozostaje już tylko decyzja jaka technika i sposób wykonania kartki nas interesuje. I to może być nie lada problem, bo projektów i metod przygotowania kartek są tysiące, każda z nich jest inna, różnią się motywem, dodatkami, wykończeniem, sposobem klejenia, umiejscawiania napisów, rodzajem fontów, wielkością liter. Bezsprzecznie jednak karki na roczek to tak urokliwa kategoria produktów, że można się w niej zapomnieć.

Drewniana kartka na roczek

A może drewniana kartka na roczek? Drewno to bardzo przyjemny i naturalny materiał, a do tego trwały. Drewniana kartka na roczek może okazać się hitem. Pozwala ona na grawer i nieprzeciętne motywy, kartki takie mogą być spersonalizowane, a zatem będą wyjątkowe. Drewniana kartka na roczek to wspaniała pamiątka na wiele lat, poza tym i forma i materiał sprawiają, że mogą posłużyć jako nieprzeciętny obrazek do pokoju dziecka. Drewniana kartka na roczek doskonale wpasowuje się ponadto w tak popularny ostatnio trend Eko.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*